Přihlaste se do vzdělávacího programu Základy vysokoškolské pedagogiky pro doktorandy (běh C)

Vzdělávací program Základy vysokoškolské pedagogiky pro doktorandy je semestrální vzdělávací program, který je určen všem doktorandkám a doktorandům Masarykovy univerzity, kteří se podílejí na výuce. Přihlaste se do 30.11.2020.

8. 9. 2020 Ingrid Procházková

Ten pocit, když si poprvé stoupnete před své studentky a studenty... Pokud vás něco takového čeká, anebo to máte čerstvě za sebou, a vlastně moc nevíte, kde jste se to ocitli a co se po vás chce, přihlaste se do vzdělávacího programu Rozvoj pedagogických kompetencí a uvidíte, co se s tím dá dělat. Přihlaste se do 30.11.2020.

Informace o vzdělávacím programu Přihlásit se