Lidé

Administrace CERPEK

Mgr. Ingrid Procházková, Ph.D.

Koordinátorka projektu MUNI 4.0

telefon: 549 49 6156
e‑mail:

Vysokoškolská učitelka starající se o pedagogicko-didaktické vzdělávání budoucích učitelů v rámci standardní výuky a také v rámci výjimečné akce s názvem Týden učitelství. Výzkumně se zabývá tématem žákovského hodnocení výuky na gymnáziu. Než začala sbírat zkušenosti v univerzitním prostředí, působila v neziskové organizaci Hnutí brontosaurus, které jí dovedlo až tam, kde je dnes. V CERPEK má na starosti zejména organizaci, přípravu a evaluaci vzdělávacích kurzů pro začínající vysokoškolské učitele.

Mgr. et Mgr. Zuzana Vařejková, Ph.D.

Koordinátorka projektu ZIP

telefon: 549 49 6611
e‑mail:

Lektorka vzdělávání dospělých a studentka doktorského studijního programu Andragogika. Ve své učitelské a metodické praxi se věnuje tématům spojených s didaktikou vzdělávání dospělých, age managementem a učením na pracovišti. V současné době její profesní zájem nejvíce ovlivňuje a naplňuje lektorování finského programu Profesní seniorita, kdy pomáhá účastníkům vyrovnávat se s mnohými životními výzvami.

Mgr. Jitka Vidláková, Ph.D.

Koordinátorka projektů IMPACT a RVV

telefon: 549 49 7223

Lektorka vzdělávání dospělých které záleží na tom, aby vzdělávání odpovídalo potřebám jeho účastníků, bylo smysluplné a pro praxi. Vystudovala pedagogiku a historii na FF MU. Má zkušenosti s výukou v oblasti pedagogiky na brněnských univerzitách a vysokých školách různého zaměření (MENDELU, VUT, FF MU), což jí poskytlo mnohé podněty pro lektorský rozvoj. Z oblasti vzdělávání ji snad nejvíce zajímá, jak během vzdělávací akce co nejvíce a efektivně zapojit její účastníky tak, aby toto jejich zapojení mělo pozitivní vliv na jejich učení.