Lidé

Administrace CERPEK

Mgr. Ingrid Procházková, Ph.D.

Koordinátorka projektu MUNI 4.0

telefon: 549 49 8110
e‑mail:

Vysokoškolská učitelka starající se o pedagogicko-didaktické vzdělávání budoucích učitelů v rámci standardní výuky a také v rámci výjimečné akce s názvem Týden učitelství. Výzkumně se zabývá tématem žákovského hodnocení výuky na gymnáziu. Než začala sbírat zkušenosti v univerzitním prostředí, působila v neziskové organizaci Hnutí brontosaurus, které jí dovedlo až tam, kde je dnes. V CERPEK má na starosti zejména organizaci, přípravu a evaluaci vzdělávacích kurzů pro začínající vysokoškolské učitele.

Mgr. et Mgr. Zuzana Vařejková

Koordinátorka projektu ZIP

e‑mail:

Lektorka vzdělávání dospělých a studentka doktorského studijního programu Andragogika. Ve své učitelské a metodické praxi se věnuje tématům spojených s didaktikou vzdělávání dospělých, age managementem a učením na pracovišti. V současné době její profesní zájem nejvíce ovlivňuje a naplňuje lektorování finského programu Profesní seniorita, kdy pomáhá účastníkům vyrovnávat se s mnohými životními výzvami.

Mgr. Jan Štěpánek

Technická asistence

korespondenční adresa:
Arna Nováka 1/1, 602 00 Brno

kancelář: bud. G/N01007(pas)
Gorkého 57/7
602 00 Brno

Zobrazit na mapě

telefon: 549 49 3152
e‑mail:

Svoje zkušenosti s e-learningem začal sbírat nejdřív jako tutor, ale posléze začal e-learningové kurzy sám vytvářet a spravovat. V Kanceláři e-learningu CIT FF MU začal působit nejdřív jako konzultant stipendijního programu, potom i jako administrátor. V současné době je odborným garantem projektu Humanitní vědy dokořán.

Mgr. Jitka Vidláková, Ph.D.

Koordinátorka projektů IMPACT a RVV

e‑mail:

Lektorka vzdělávání dospělých které záleží na tom, aby vzdělávání odpovídalo potřebám jeho účastníků, bylo smysluplné a pro praxi. Vystudovala pedagogiku a historii na FF MU. Má zkušenosti s výukou v oblasti pedagogiky na brněnských univerzitách a vysokých školách různého zaměření (MENDELU, VUT, FF MU), což jí poskytlo mnohé podněty pro lektorský rozvoj. Z oblasti vzdělávání ji snad nejvíce zajímá, jak během vzdělávací akce co nejvíce a efektivně zapojit její účastníky tak, aby toto jejich zapojení mělo pozitivní vliv na jejich učení.