CERPEK nabízí online vzdělávání jako efektivní formu rozvoje

Centrum rozvoje kompetencí (CERPEK) i v letošním roce podporuje a zprostředkovává online vzdělávání na vzdělávací platformě Seduo.cz pro zaměstnance MU.

6. 1. 2023 Iva Lízalová

„Online vzdělávání považujeme za velmi efektivní formu rozvoje a vhodný doplněk ke vzdělávacím akcím pořádaných Centrem rozvoje kompetencí (CERPEK) nebo jednotlivými fakultami a hospodářskými středisky. Online vzdělávaní je flexibilní a dostupné. Zaměstnanec si může studovat kdykoliv a kdekoliv na to má čas a chuť. Zároveň licence Seduo jsou pro zaměstnance zajímavým benefitem.“ říká manažerka rozvoje a vzdělávání CERPEK Mgr. Iva Lízalová.

K tomu, aby zaměstnanci a jejich nadřízení uměli se Seduo efektivně pracovat a orientovat se v něm, byly v průběhu prosince uspořádány celkem 4 školení. Záznamy školení můžete zhlédnout ZDE.