Katalog vzdělávání

Katalog vzdělávání je určen všem zaměstnancům Masarykovy univerzity a slouží k představení rozvojových a vzdělávacích témat v oblasti měkkých kompetencí, tvrdých kompetencí, jazykových kompetencí, kompetencí pro vedoucí pracovníky a v oblasti komplexních rozvojových programů. Jedná se o témata, která může Centrum rozvoje kompetencí (CERPEK) v uvedených oblastech realizovat, a to nejen na základě Individuálních plánů rozvoje (IPR) zaměstnanců vyplývajících z Hodnocení zaměstnanců, ale i jako témata dostupná všem zaměstnancům Masarykovy univerzity. 

Co v katalogu naleznete?

Každé téma začíná nejprve jeho stručným popisem, výčtem vzdělávacích cílů a specifikací cílové skupiny, pro kterou ho připravujeme. Pokud k danému tématu aktuálně nabízíme vzdělávací akce uvidíte je hned pod tématem v kalendáři akcí. Kromě toho jsme pro vás do katalogu zařadili i další dva zajímavé a užitečné tipy.

Propojení na online vzdělávací kurzy Seduo

Prvním tipem je výběr tematicky vhodných kurzů na online vzdělávací platformě Seduo. Seduo představuje velmi efektivní doplňkový vzdělávací nástroj, kde na jednom místě naleznete různé možnosti online vzdělávání k různým oblastem.

Co se týká portfolia forem vzdělávání, je opravdu široké. Můžete si vybrat: vzdělávací programy, online kurzy, webináře nebo si můžete přečíst Seduo magazín. Pokud máte jen krátkou chvíli dejte si na Seduo Espresso.

Doporučení na literaturu a její dostupnost v knihovnách MU

Jako druhý tip na vás v katalogu čeká výběr několika vhodných knih k tématu. A to ještě není vše! Kromě samotné literatury uvádíme u jednotlivých knih také prolink do knižního katalogu MU, pokud danou knihou naše univerzitní knihovny disponují. Nemusíte tak hledat, kde sehnat knihu, která vás zajímá, dozvíte se to přímo v našem katalogu. No, není to skvělé?!

Tak neváhejte a prozkoumejte témata, která vás zajímají!

Věděli jste, že prostřednictvím Seduo se aktuálně vzdělává už téměř 1000 zaměstnanců MU?

Tito zaměstnanci se mohou díky mobilní aplikaci rozvíjet a vzdělávat kdekoliv a kdykoliv. Pokud ještě nemáte svoji licenci  a chcete se o fungování Seduo dozvědět víc, podívejte se na záznamy z webinářů Seduo.

Jak co nejlépe pracovat se Seduo Seduo pro manažery

V případě, že vás Seduo zaujalo a máte zájem o licenci, obraťte se na svého L&D koordinátora.

Kalendář akcí

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info