Aktivní studující ve výuce? Splněný sen každé(ho) vyučující(ho).

Jste zapálení pro "své" téma a chcete vědět, jestli jste pro něj nadchli i studující? Nebo se chystáte vyučovat celek, který se většinou nesetkává s úspěchem, a říkáte si, jestli není možné v semináři zkusit něco nového? Přijďte na workshop, kde si ukážeme způsoby, jak aktivizovat studující a jaké pomůcky k tomu můžeme využít.

Velmi ráda vyučuji o tom, jak lze lépe vyučovat. Jsem češtinářka se zkušenostmi ze speciální střední školy a laboratorního gymnázia, ale působím také na FF MU jako oborová didaktička. Kromě toho se zabývám literaturou pro mládež a Young Adult Fiction.

CERPEK o Marcele: Marcelu považujeme za vzácnou osobu, která dokáže elegantně kombinovat své umění a lásku k češtině a učitelství. Svým energickým a inovativním přístupem vychovává budoucí učitelky a učitele češtiny. Člověk jí může vidět, jak po fakultě vláčí tašky plné didaktických pomůcek a dalších nezbytností, se kterými podniká svá kouzla. Jsme vždy velmi šťastní, když Marcela zavítá k nám na CERPEK. Sice k nám chodí jako účastnice, ale my si myslíme, že se toho od ní také mnohé učíme.

Přihlášení

Načítám...

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info