Výpůjčky tabletů

Podmínky výpůjčky

  • vyplňte žádost o zapůjčení tabletu
  • na e-mail uvedený v přihlášce Vám bude doručeno rozhodnutí o žádosti
  • v případě jejího přijetí se domluvíme na datu převzetí zařízení a podpisu Předávacího protokolu
  • osobně navrátíte tablet do smluveného data (zařízení je v továrním nastavení bez hesel a zámků)
  • zašlete krátkou zprávu o tom, jak jste reálně využili tablet ke své pedagogické činnosti

Chci si půjčit tablet

Tablet Huawei Mediapad M3 Lite

Nápady na využití tabletu

Kahoot!

Díky aplikaci Kahoot! můžete svoji výuku zpestřit o jednoduché kvízy, které mohou sloužit jak k hodnocení studentů, tak i jako sběr zpětné vazby. Studenti mohou buď vybírat jednu z až čtyř nabízených odpovědí, nebo mohou uspořádávat až čtyři možnosti do předem stanovené posloupnosti. Pro využití Kahootu je zapořebí mít k dispozici projektor nebo nějaký displej, na který budou vidět všichni studenti ve třídě.

Socrative

Socrative je aplikace určená pro testování studentů a sběr zpětné vazby. Oproti Kahootu nabízí více druhů otázek (např. pravda/nepravda nebo odesílání slovních odpovědí. Socrative má aplikaci pro učitele a pro studenty, přičemž první jmenovaná je určena pro vytváření testů a jejich administraci, druhá pak pro vyplňování testů (a zpětné vazby). Socrative jsou zcela soběstačné aplikace, které nevyžadují žádný projektor nebo obrazovku.

Padlet

Padlet je aplikace umožňující vytvářet a spravovat kolaborativní prostor, který lze popsat jako digitální nástěnku, na níž mohou učitelé a studenti přispívat různé druhy obsahu (text, multimédia) a vzájemně své příspěvky komentovat.

Quizlet

Quizlet je aplikace zaměřená na tvorbu a práci s kartičkami (flashcards). Kromě samotné tvorby výukových kartiček nabízí aplikace i několik výukových, testovacích a herních režimů.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info