Co „frčí“ ve školách?

  • 28. března 2023
    16:00 – 18:30
  • Registrace na akci
    Událost již proběhla

Pavlína Loňková a Štěpánka Baierlová jsou skvělé učitelky. Obě získaly za svou práci ocenění Global Teacher Prize CZ. Obě také učí na ZŠ Labyrinth v Brně, Pavlína na 1. stupni a Štěpánka matematiku, informatiku a robotiku na 2. stupni.

Přijdťe se jich zeptat, co je nového ve školách, jaké přístupy, učební metody, způsoby hodnocení mohli zažít studující, kteří přicházejí na vaše přednášky a semináře. Můžete si také ujasnit, v čem je lepší slovní hodnocení, co je podstatou responzivní výuky, proč formativní hodnocení napomáhá učení, jestli je učení v tandemu dobrý nápad a jak se dá vycházet vstříc různým výukovým potřebám studujích.

Lektorky

Pavlína Loňková

Pavlína Loňková učí na 1. stupni ZŠ Labyrinth. Zabývá se formativním hodnocením nebo rozvojem čtenářských a pisatelských dovedností žáků. Je autorkou projektu Pančelčino.cz, provázející učitelkou, lektoruje a v roce 2021 získala 3. místo v odborné pedagogické ceně Global Teacher Prize Czech Republic.

Štěpánka Baierlová

Štěpánka Baierlová vystudovala učitelství na MFF UK v aprobaci matematika a informatika. V roce 2020 získala 2. místo v odborné ceně Global Teacher Prize Czech Republic a o rok později se umístila v prestižní TOP 50 Global Teacher Prize nejinspirativnějších učitelů světa. Patří mezi průkopníky nových technologií a školní robotiky, pro kterou se snaží získávat i dívky. Věnuje se vzdělávání pedagogů v oblasti nové informatiky na 1. i 2. stupni ZŠ, pracovala i v Expertním panelu pro přípravu velké revize RVP ZV.

Praktické informace

Během workshopu vám nabídneme kávu, čaj a drobné sladkosti.

Místo konání

Místnost S116, Komenského náměstí 2, Brno.

Načítám mapu…

Kontakt na koordinátorku

Přihlášení

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info