Hlasový workshop pro vyučující

Workshop

prezenční

Pedagogické kompetence

vyučující MU, studující doktorských studijních programů

Čeština

jazyk akce

Pro vyučující je hlas nezbytným pracovním nástrojem. Jak jej trénovat, používat a jak se o něj starat, aby vám dlouho a dobře sloužil, si můžete vyzkoušet na našem workshopu.

Hlasivky se neliší od ruky nebo nohy. Stejně jak můžete rukou někoho pohladit nebo uhodit, tak je to i s hlasem. Dovede konejšit i burcovat, a když se hlas spojí se správnými slovy může být útěchou i zbraní. Budeme hlas aktivně posilovat, pokřikovat, šeptat, ševelit a hlásit se ke svému hlasu. Čekejte špitání u stolu, ale i akční překřikování, kdy se náš hlas ponese vzduchem.

Lektorka

MgA. Monika Jelínková

V Brně jsem absolvovala JAMU ateliér Dramatická výchova.

Pět let jsem učila a působila ve Svitavách v Dramatické školičce při Středisku kultury. Zakládala jsem divadelní obor na ZUŠ ve Vrchlabí, učila jsem ve Velkých Opatovicích, působila jsem v Diagnostickém ústavu, pracovala jsem pro organizaci věnující se pěstounské péči, v romské klubovně, vedla jsem Dětské studio při divadle Husa na provázku a teď učím v Lužánkách.

Baví mě vést děti všeho věku. Ty malé mi říkají trenérko, nebo mě chválí za můj krasobruslařský um.

Když zrovna netrénuji divadlo, chodím si alespoň zahrát s divadlem DNO, do divadla Polárka či do Národního divadla Brno.

Místo konání

Školicí místnost CERPEK (místnost č. 328), Komenského náměstí 2, Brno.

Načítám mapu…

Kontaktní osoba


 

Přihlášení

Načítám...

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info