Jak nastavit hodnocení a jak jej dobře využít

  • 7. února 2023
    9:00 – 15:00
  • Registrace na akci
    Událost již proběhla

V rámci workshopu si odpovíme na otázku, jaké benefity přináší formativní hodnocení studentům a také vyučujícím. Budeme diskutovat specifické výhody a překážky využití hodnocení ve formativní funkci ve vysokoškolském prostředí. Budeme sdílet, diskutovat a vzájemně se inspirovat ve využití konkrétních strategií pro nastavení hodnocení zkoušek a zápočtů a to tak, aby se maximalizoval jejich učební potenciál.

Lektorka

Mgr. Barbara Pospíšilová

Mgr. Barbara Pospíšilová pracuje ve spolku pro inovace ve vzdělávání JOB jako lektorka a mentorka a současně vyučuje na katedře pedagogiky a psychologie na UHK. Má třináctiletou pedagogickou praxi jako učitelka prvního a druhého stupně. Dále tři roky působila jako učitelka pedagogiky, psychologie a vedla odborné praxe na střední pedagogické škole. Všechny roky byla zároveň třídní učitelkou. V posledních letech se podílela jako metodik na několika projektech a jako pedagogický konzultant podporovala další vzdělávací subjekty např. muzeum či filharmonii. Čtvrtým rokem studuje doktorské studium na filozofické fakultě Univerzity Karlovy se zaměřením na oblast třídního managementu. Je maminkou čtyř dětí.

Praktické informace

Během workshopu vám nabídneme kávu, čaj a drobné sladkosti. V programu workshopu je naplánovaná pauza na oběd. Pokud si přinesete vlastní jídlo, můžete využít místní ledničku, mikrovlnnou troubu i nádobí.

Místo konání

Školicí místnost CERPEK (místnost č. 328), Komenského náměstí 2, Brno.

Načítám mapu…

Kontakt na koordinátorku

Přihlášení

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info