Profesní seniorita

  • 15. – 16. prosince 2022
    8:30 – 16:00

12. 12. 2022

termín pro přihlášky

16 účastníků

prezenčně, školicí místnost CERPEK

Jak se vyrovnat výzvami, které na vás klade (nejen) dynamické akademické prostředí a které se promítá do vaší pracovní spokojenosti? Absolvujte s námi dvoudenní workshop, kde si dopřejete čas jen sami pro sebe a dokonale zmapujete svoji pracovní schopnost (více o pracovní schopnosti zde). Společně otevřeme témata týkající se vašich silných stránek, motivace, změn, profesních plánů, worklife balance, umění říkat NE, pracovních změn, ale také syndromu vyhoření a duševní pohody.

Kurz je postaven na základech celosvětově uznávané certifikované metody Profesní seniorita® a age managementu, jež byli vyvinuty a vědecky ověřeny experty z Finského insitutut pracovního zdraví. Jeho účelem je podpora řízení kariéry a duševní pohody zaměstnanců v dnešním rychle se měnícím světě práce.

Místo konání:

Školicí místnost CERPEK (místnost č. 328), Komenského náměstí 2, Brno

Načítám mapu…

Lektorky:

Lektorka vzdělávání dospělých, vystudovala Andragogiku a Sociální pedagogiku a poradenství na MU. Své odborné a lektorské zkušenosti získala při spolupráci s různými organizacemi. Nejvíce ji formovala organizace Age management a Centrum pro rodinu a sociální péči. Zabývá se vzděláváním dospělých, zejména didaktikou a tématy jako je učení na pracovišti, mezigenerační učení, age management a wellbeing. Je certifikovanou lektorkou vzdělávacího programu Profesní seniorita, který lektoruje u různých cílových skupin. V současné době působí na CERPEK jako lektorka a odborná pracovnice a na Ústavu pedagogických věd, kde vyučuje Age management a Profesní senioritu.

Působí na Ústavu pedagogických věd FF MU, kde mezi oblast jejího zájmu patří vzdělávání dospělých, demografické změny a koncept pracovní schopnosti. V rámci své výukové činnosti se věnuje tématům didaktika vzdělávání dospělých, projektové plánování a řízení a age management. Je certifikovanou lektorkou vzdělávacího programu Profesní seniorita, který lektoruje jak v univerzitním, tak i firemním a státním sektoru.

Kontakt na koordinátorku:

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info