Workshop: Jak pečovat o svoji pracovní schopnost a spokojenost v kariérním rozvoji (on-line)

  • 25. listopadu 2021
    9:00 – 14:00

16 účastníků

kapacita

5 hodin

doba trvání

23. 11. 2021

termín pro přihlášky

Jak pracovat na své (nejen) pracovní spokojenosti? Jak se vyrovnat s výzvami ve vašem pracovním a v osobním životě, a to nejen z důvodu pandemické situace a dynamického akademického prostředí? Jak rozpoznat svůj potenciál a pracovat na něm? Jak pracovat s motivací, duševní pohodou a změnami, či dílčími neúspěchy? Máme pro vás řešení. Buďte mezi prvními a absolvujte s námi v podzimním semestru jedinečný workshop, jehož základy stojí na vědecky ověřených metodách finských odborníků a vychází z prvků age managementu.

Workshop je otevřený všem věkovým skupinám a zkušenostem účastníků. 

Workshop je podpořen projektem RVV – účast na něm je zdarma. Zúčastnit se ho mohou akademičtí pracovníci i doktorští studenti.

Workshop proběhne on-line. Jedná se o zkrácenou verzi dvoudenního prezenčního workshopu (vybraná témata), který organizujeme ve dnech 7.–8. 10. 2021. 

 

Místo konání: on-line

Přihlásit se na workshop

Lektorky:

Mgr. et Mgr. Klára Harvánková, Ph.D.
e‑mail:

Působí na Ústavu pedagogických věd FF MU, kde mezi oblast jejího zájmu patří vzdělávání dospělých, demografické změny a koncept pracovní schopnosti. V rámci své výukové činnosti se věnuje tématům didaktika vzdělávání dospělých, projektové plánování a řízení a age management. Je certifikovanou lektorkou vzdělávacího programu Profesní seniorita, který lektoruje jak v univerzitním, tak i firemním a státním sektoru.

Mgr. et Mgr. Zuzana Vařejková, Ph.D.

Lektorka vzdělávání dospělých a studentka doktorského studijního programu Andragogika. Ve své učitelské a metodické praxi se věnuje tématům spojených s didaktikou vzdělávání dospělých, age managementem a učením na pracovišti. V současné době její profesní zájem nejvíce ovlivňuje a naplňuje lektorování finského programu Profesní seniorita, kdy pomáhá účastníkům vyrovnávat se s mnohými životními výzvami.

Kontakt na koordinátorku:

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info