Workshop: Journaling – deníkové psaní jako metoda pro výuku i profesní rozvoj

  • 8. března 2021
    10:00 – 14:00

12 účastníků

kapacita

240 minut

doba trvání

5. 3. 2021

termín pro přihlášky

Psaní deníku či reflektivní psaní nejsou jen zápisky začínající slovy „Milý deníčku“. V tomto workshopu si vyzkoušíte, jak můžete techniky deníkového psaní využívat se svými studenty jako efektivní a zábavný nástroj pro výuku a reflexi. Ale i vy, jako pedagogové, oceníte deník jako metodu pro osobní i profesní rozvoj, ať už pro výzkum, zjištění priorit, organizaci úkolů nebo pro zorientování se v životních situacích. Tohle deníkové setkání vám ukáže, že psaní deníku může být jedna z nejlepších věcí, které můžete udělat pro zkvalitnění svého profesního i osobního života.

Workshop je podpořen projektem RVV – účast na něm je zdarma. Zúčastnit se ho mohou akademičtí pracovníci i doktorští studenti.

Workshop proběhne on-line v ZOOM.

Lektorka:

Mgr. Martina Nosková

Mgr. Martina Nosková vystudovala anglistiku a religionistiku na MUNI, kde potom učila britský romantismus i právnickou angličtinu. Při studiu i práci stále psala a píše si deník, studuje jeho teorii i praxi a kromě lektorování journalingu v kurzech pro veřejnost představila různé roviny osobního psaní v modulech journalingu v rámci kurzu Autonomního učení na CJV MU i jako výzkumnou metodu v kurzech Jednopřípadové výzkumné strategie v praxi a Teoretické koncepty sociální pedagogiky (PedF MU).

Kontakt na koordinátorku:

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info