Přechod na menu, Přechod na obsah, Přechod na patičku

Závěrečný test

Odpovězte na otázky a vyluštěte tajenku. V křížovce se můžete pohybovat pomocí kurzorových kláves, pro mazání písmen můžete užívat tlačítek Delete (dopředu) či Backspace (zpět). Písmeno "ch" se píše odděleně, odpovědi mohou být víceslovné (s mezerami).

Ačkoliv je současný trend na trhu práce nastavený na vysoký výkon, je potřebné ze strany personalistů a pracovních psychologů vykonávat svou profesi nejen rychle, ale také efektivně a … (viz tajenka)

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
  1. Jaký hlavní nástroj může psycholog v praxi využívat oproti jiným osobám mimo obor?
  2. Nedílnou součástí v psychologii práce a organizace či personalistice je nutností mít základní znalosti také z jiného oboru, ze kterého?
  3. Komplexní metoda výběrového řízení
  4. Před samotným výběrem (např. tvorbou AC) je ze strany personalisty potřeba … pracovní pozice.
  5. Pokud se personalista v komerční sféře během pohovoru zeptá na místo narození, věk či stav, oč se zpravidla jedná?
  6. S jakým dokumentem pracuje personalista často?
  7. Jak se odborně nazývá proces, kdy personalista umožňuje člověku snazší přechod do druhého zaměstnání?
  8. Čemu dalšímu se může věnovat zejm. interní personalista kromě recruitmentu, odměnám či mzdové agendy?
PhDr. Zuzana Slováčková, Ph.D., Mgr. Pavla Horáková |
Mgr. Dušan Rendoš (autentizováno) |
Psychologický ústav, Filozofická fakulta, Masarykova univerzita |
Návrat na úvodní stránku webu, přístupnost |