Profesní seniorita

  • 14. – 15. prosince 2023
    8:30 – 16:00
  • Registrace na akci
    Událost již proběhla

Workshop

prezenční

Osobnostní kompetence

všichni zaměstnanci MU

Čeština

jazyk akce

Jak se vyrovnat výzvami, které na vás klade (nejen) dynamické akademické prostředí a které se promítá do vaší pracovní spokojenosti? Absolvujte s námi dvoudenní workshop, kde si dopřejete čas jen sami pro sebe a dokonale zmapujete svoji pracovní schopnost (více o pracovní schopnosti zde). Společně otevřeme témata týkající se vašich silných stránek, motivace, změn, profesních plánů, worklife balance, umění říkat NE, pracovních změn, ale také syndromu vyhoření a duševní pohody.

Kurz je postaven na základech celosvětově uznávané certifikované metody Profesní seniorita® a age managementu, jež byli vyvinuty a vědecky ověřeny experty z Finského insitutut pracovního zdraví. Jeho účelem je podpora řízení kariéry a duševní pohody zaměstnanců v dnešním rychle se měnícím světě práce.

Lektorky

Mgr. et Mgr. Zuzana Vařejková, Ph.D.

Metodička a analytička rozvoje a vzdělávání, lektorka, členka řešitelského týmu projektu BELONG

e‑mail:

Lektorka vzdělávání dospělých, vystudovala Andragogiku a Sociální pedagogiku a poradenství na MU. Své odborné a lektorské zkušenosti získala při spolupráci s různými organizacemi. Nejvíce ji formovala organizace Age management a Centrum pro rodinu a sociální péči. Zabývá se vzděláváním dospělých, zejména didaktikou a tématy jako je učení na pracovišti, mezigenerační učení, age management a wellbeing. Je certifikovanou lektorkou vzdělávacího programu Profesní seniorita, který lektoruje pro různé cílové skupiny. V současné době působí na CERPEK jako lektorka a odborná pracovnice a na Ústavu pedagogických věd, kde vyučuje Age management a Profesní senioritu.

Působí na Ústavu pedagogických věd FF MU, kde mezi oblast jejího zájmu patří vzdělávání dospělých, demografické změny a koncept pracovní schopnosti. V rámci své výukové činnosti se věnuje tématům didaktika vzdělávání dospělých, projektové plánování a řízení a age management. Je certifikovanou lektorkou vzdělávacího programu Profesní seniorita, který lektoruje jak v univerzitním, tak i firemním a státním sektoru.

Praktické informace

Během workshopu vám nabídneme kávu, čaj a drobné sladkosti. V programu workshopu je přestávka na oběd.

Kontaktní osoba

Místo konání

Školicí místnost CERPEK (místnost č. 328), Komenského náměstí 2, Brno.

Načítám mapu…


 

Přihlášení

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info