Jak pečovat o svou duševní pohodu

  • 2. listopadu 2023
    9:00 – 13:00
  • Školicí místnost CERPEK (místnost č. 328), Komenského náměstí 2, Brno.
  • Registrace na akci
    Událost již proběhla

Workshop

prezenční

Pedagogické kompetence

vyučující MU, studenti doktorských studijních programů

Čeština

jazyk akce

Prakticky laděný workshop je určený všem, kteří si chtějí nastavit a prohloubit svůj wellbeing. Podíváme se, co pro svoji pohodu potřebujeme a jak si ji udržet. Otevřeme témata rovnováhy mezi osobním a pracovním životem, hospodařením s vynaloženou energií, svým potenciálem a syndromem vyhoření. Vše bude proloženo praktickými technikami a tipy, jak na svém wellbeingu pracovat, ale také diskusí a vzájemnou inspirací.

Lektorky

Mgr. et Mgr. Zuzana Vařejková, Ph.D.

Metodička a analytička rozvoje a vzdělávání, lektorka, členka řešitelského týmu projektu BELONG

e‑mail:

Lektorka vzdělávání dospělých, vystudovala Andragogiku a Sociální pedagogiku a poradenství na MU. Své odborné a lektorské zkušenosti získala při spolupráci s různými organizacemi. Nejvíce ji formovala organizace Age management a Centrum pro rodinu a sociální péči. Zabývá se vzděláváním dospělých, zejména didaktikou a tématy jako je učení na pracovišti, mezigenerační učení, age management a wellbeing. Je certifikovanou lektorkou vzdělávacího programu Profesní seniorita, který lektoruje pro různé cílové skupiny. V současné době působí na CERPEK jako lektorka a odborná pracovnice a na Ústavu pedagogických věd, kde vyučuje Age management a Profesní senioritu.

Mgr. et Mgr. Lenka Kamanová, Ph.D.

Zástupkyně ředitele pro vzdělávací činnost, Institut celoživotního vzdělávání, MENDELU, expertní spolupráce s MPSV

Vystudovala Pedagogiku a Učitelství pedagogiky pro střední školy na MUNI. Působí jako vysokoškolská pedagožka a výzkumnice na Institutu celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně. Dlouhodobě se teoreticky, výzkumně i aplikačně věnuje tématům spojeným se vzděláváním dospělých a seniorů, mezigeneračním učením, pracovní schopností, age managementem apod. Je zakladatelka Mezigenerační univerzity MENDELU. Své odborné a lektorské zkušenosti získala spoluprací s univerzitami a různými organizacemi vzdělávajícími dospělé, dále spoluprací s Úřadem práce a neziskovými organizacemi (např. Age management z.s.). Působila coby expertka v projektech MPSV zaměřených na seniorskou a rodinnou tématiku. Je certifikovanou lektorkou vzdělávacího programu Profesní seniorita a Firemní radar, které lektoruje pro různé cílové skupiny.

Místo konání

Školicí místnost CERPEK (místnost č. 328), Komenského náměstí 2, Brno.

Načítám mapu…

Kontaktní osoba


 

Přihlášení

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info