Střípky událostí z Učitelské dílny pro Běh B

18. 9. 2018 Ingrid Procházková

Frekventanti Běhu B se těsně před začátkem podzimního semestru sešli na týdenním intenzivním vzdělávacím kurzu s názvem Učitelská dílna. Dostali se tak za polovinu ročního vzdělávacího programu CERPEK a patří jim za to naše velké uznání a díky.

Na Učitelské dílně jsme kromě frekventantů přivítali také řadu hostů, kteří se s námi podělili o své zkušenosti a postřehy z výuky. Například pan profesor Balík (FSS) poodhalil kousek ze svého umění přednášet, doktor Nehyba (PdF) nám ukazoval, jak můžeme zapojit studenty do výuky a magistra Daňková (FI) nám prozradila, jaká kouzla umí náš IS. A to zdaleka není vše, co jsme zažili. Letos jsme se také premiérově vydali na exkurzi do střediska Teiresiás, což byl vskutku exkluzivní (nebo inkluzivní?) zážitek.

Učitelská dílna byla bohatá i na "podpultové informace" - jako bonus jsme se například dozvěděli, že žádný ze současných studentů profesora Balíka nečetl kocoura Mikeše!

Učitelská dílna je za námi a semestr se již pomalu rozbíhá. Všem našim frekventantům proto přejeme, ať se jim líbí ještě více, než ten minulý.

Více článků

Přehled všech článků