WEBINÁŘ o motivaci studentů a rozvoji jejich kompetencí k učení se

Máte pocit, že vaši studenti nejsou příliš motivovaní ke studiu? Nevíte si rady s diverzitou vašich studentů, jejich rozdílnými učebními styly a očekáváními vztaženými k výuce?  Pojďte se společně se zkušenými lektorkami z Pedagogické fakulty UK podívat pod pokličku motivace.

26. 5. 2020 Jitka Vidláková

Plná posluchárna studentů, každý je jiný – jiná motivace ke studiu, jiné učební návyky, jiná očekávání od výuky. Jak s touto diverzitou studentů můžeme jako vyučující pracovat tak, aby výuka naplňovala vzdělávací cíle? Jak motivovat studenty ke studiu a jak rozvíjet jejich kompetence k učení? Na tyto otázky budeme hledat odpověď za pomocí 6 kroků, které vedou ke zkvalitnění výuky.
Webinář bude veden dvojicí lektorek, které mají teoretické i praktické zázemí nejen v pedagogice, ale také v psychologii.

Workshop je podpořen projektem Rozvoj vysokoškolské výuky (RVV) – účast na něm je zdarma. Zúčastnit se ho mohou akademičtí pracovníci i doktorští studenti.

Místo konání:

on-line webinář; 90 min + 30 min pauza + 90 min