CERPEK sdílel tipy pro efektivní výuku v rámci projektu DigiUni

DigiUni je mezinárodní projekt, který pomáhá Ukrajině v oblasti digitálního vzdělávání. Ve dnech 22.–25. 4. proběhly na MU v rámci tohoto projektu školicí dny, jichž se zúčastnilo 35 akademiků z 10 ukrajinských univerzit. Na přípravě nabitého programu se podílelo 16 lektorů z Masarykovy univerzity (KISK FF, Teiresiás, CIT FF, CJV, CERPEK, LF, CZS). Kolegyně Jitka Vidláková za CERPEK zúčastněným představila model, který jim může pomoci lépe strukturovat výuku v jejich kurzech a podpořit tak kvalitu výuky. Účastníky představený model velmi zaujal mimo jiné proto, že je univerzálně použitelný pro výuku ať už v distančním, prezenčním, nebo hybridním formátu.

30. 4. 2024

Chcete se o modelu také dozvědět více? Podívejte se na stránku kurzu, v jehož rámci model vznikl.